Mulligan Concept C

DSC03337

De cursus Mulligan Concept C is een tweedaagse cursus. Het ingangsniveau van de C-cursus gaat uit van een redelijke beheersing (in praktische zin) van de principes aangeboden in de AB cursus.

In de C-cursus worden nieuwe MWM technieken voor de extremiteiten en SNAG’s voor de wervelkolom gedoceerd. Daarnaast wordt een flink deel van de oude technieken herhaald en praktijkvoorbeelden besproken.Tevens worden de PRP’s (o.a. compressietechnieken) als nieuwe stof toegevoegd.

Een groot deel van de cursustijd zal worden gevuld met praktische sessies.

Cursustijd
Beide dagen, aanvang om 09.00 uur (zaal open om 08.30uur) tot 16.30 uur.

Kosten
€ 475,- inclusief aanvulling handout, boek "Self Treatment", lunch, koffie/thee.

Het aantal zelfstudieuren voor deze cursus bedraagt 6. In deze uren dient u de technieken (zowel in de boeken als de digitale leerstof) die in de AB-cursus aan bod kwamen nog eens grondig te bestuderen. In het C-deel zal de nadruk liggen op “problem solving”op basis van de door uzelf ingebrachte casuïstiek tijdens de praktische sessies.

Accreditatiepunten
14 punten voor algemeen register of manueel register.